Preču atgriešanas politika

Piegādātās preces atgriešana

Anybelly piegādātās preces atgriešanas laiks ir 30 dienas. Ja pēc piegādes apstiprināšanas ir pagājušas vairāk kā 30 dienas, pilna pirkuma summas atgriešana par preces atgriešanu vairs nebūs iespējama.

Lai varētu saņemt atmaksu, prece nedrīkst būt izmantota un tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kā to saņēmāt. Prece jāatgriež oriģinālajā iepakojumā.

Lai nodrošinātu preces atgriešanu, mums ir nepieciešams pirkuma apstiprinājuma dokuments un maksājuma apliecinājums.

Lūdzu, neatgrieziet preces bez iepriekšējas saskaņošanas ar mums. Lai pieteiktu preces atgriešanu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected] Neskaidrību gadījumā, Anybelly ir tiesības uzdot papildus jautājumus.

Anybelly patur tiesības neatgriezt saņemto samaksu sekojošos gadījumos:

  • ja prece nav sākotnējā stāvoklī, ir bojāta vai iztrūkst kāda tās daļa (piem.bļodiņa), tādu iemeslu dēļ, kas nav saistīti ar kļūdu no mūsu puses;
  • ja pircēju neapmierina barošanas galdiņa koka struktūra un krāsa, vai bļodiņas krāsas jo tās precīzi neatbilst Anybelly interneta veikala attēlos redzamajām. Šī atruna ir ietverta, jo galdiņu materiāls ir dabīgs ozols, kura sķiedra nevar būt viendabīga un katrs galdiņš ir ar individuālu koka rakstu, tāpat kā katra bļodiņa ir roku darbs, ko nevar precīzi atkārtot. Šī atruna neattciecas uz gadījumiem, ja piegādātais galdiņš vai bļodiņa neatbilst izmēriem, kas minēti Anubelly interneta veikalā.
  • ja prece tiek atgriezta vēlāk kā 30 dienas pēc piegādes dienas.

Kompensācijas atmaksas kārtība

Tiklīdz atgrieztā prece ir saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim Jums e-pastu, lai informētu, ka esam saņēmuši atpakaļ nosūtīto produktu. Šajā e-pastā informēsim Jūs arī par naudas atmaksas apstiprinājumu vai noraidījumu.

Ja naudas atmaksa tiks apstiprināta, tad tā tiks nekavējoties pārskaitīta uz epastā Jūsu norādīto bankas kontu vai atmaksa tiks veikta citā veidā, balstoties uz pasūtīšanas brīdī veiktā maksājuma veidu.

Ja pēc mūsu saņemtā apstiprinājuma par naudas līdzzekļu atgriešanu, neesat saņēmis naudas atmaksu vai tā ir aizkavējusies :

1) vispirms pārbaudiet savu bankas kontu vēlreiz;

2) sazinieties ar savu banku, naudas pārskaitījumi aizņem zināmu laiku, ja pārskaitījums tiek veikts starp dažādām bankām un valstīm.

Ja esat izdarījis visu augstāk minēto un vēl neesat saņēmis savu atmaksu, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā: [email protected]

Preču apmaiņas piemērošanas gadījumi

Anybelly maina preces tikai tad, ja tās ir nepilnīgas (trūkst bļodiņas) vai prece ir bojāta mūsu vainas dēļ. Ja Jūs vēlaties veikt preces apmaiņu pret tieši tādu pašu preci, nosūtiet informāciju mums e-pastā [email protected] un, pēc Anybelly apstiprinājuma saņemšanas, sūtiet atbilstoši iepakotu preci uz SIA “ECO BELLY”, Jūras prospekts 64, Zvejniekciems, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads, Latvija, LV – 2161.

Preces atgriešanas gadījumā visus piegādes izdevumus sedzam mēs. Garantējam 100% naudas atmaksu apstiprinātas preces atgriešanas gadījumā.

Anybelly patur tiesības atteikt preces apmaiņu, ja pircēju neapmierina barošanas galdiņa koka struktūra un krāsa, vai bļodiņas krāsas jo tās precīzi neatbilst Anybelly interneta veikala attēlos redzamajām. Šī atruna ir ietverta, jo  galdiņu materiāls ir dabīgs ozols, kura sķiedra nevar būt viendabīga un katrs galdiņš ir ar individuālu koka rakstu, tāpat kā katra bļodiņa ir roku darbs, ko nevar precīzi atkārtot. Šī atruna neattciecas uz gadījumiem, ja piegādātais galdiņš vai bļodiņa neatbilst izmēriem, kas minēti Anubelly interneta veikalā.