Anybelly stāsts

Arta un Caro

Mans vārds ir Arta, un šis ir mans mīlulis Caro. Esmu Anybelly uzņēmuma dibinātāja.

Es esmu dzimusi un uzaugusi pilsētā pie jūras-Saulkrastos skaistā vidē, kas ar savu dabiskumu un jūras klātbūtni ir veidojusi manu pasaules uztveri un domāšanu. Jau kopš agras bērnības ap mani vienmēr ir bijuši mājdzīvnieki.

Man vienmēr ir bijusi svarīga manu mīluļu labturība un veselība. Kad devos uz veikalu, lai iegādātos savam sunim atbilstošu barošanas statīvu, secināju, ka veikalā pieejamie statīvi nebūt neatbilda manām ekspektācijām par barošanas statīviem. Tie bija veidoti no metāla vai plastmasas, turklāt izskatījās lēti un neizteiksmīgi. Mana vīzija par barošanas galdiņiem bija sekojoša- barošanas galdiņi, kas veidoti no ekoloģiska un dabai draudzīga materiāla, kas spētu papildināt jebkuru interjeru un sagādāt prieku ne tikai mājdzīvniekiem, bet arī to saimniekiem.

Tā radās pamatideja par Anybelly mājdzīvnieku barošanas galdiņiem, kas veidoti no dabīgiem materiāliem. Pamazām ideja tika attīstīta ar īpašu galdiņu dizaina izstrādi, kuru dažādās formas un krāsu izvēles iespēja dod iespēju katram mīluļa saimniekam nokomplektēt savu īpašo barošanas galdiņu.

Tirgū esošais piedāvājums

Gan specializētajos mājdzīvnieku veikalos, gan lielveikalos plašā piedāvājumā ir nopērkami metāla un plastmasas mājdzīvnieku barošanas statīvi, ko raksturo materiāla vienveidība un dizaina neesamība kā tāda. Bez tam ir zinātniski pierādīts, ka ilgstoši lietojot plastmasas traukus, tajos radītie mehāniskie bojājumi (skrāpējumi) izdala kaitīgas vielas, kas kopā ar barību nonāk mājdzīvnieka organismā un var izraisīt dažādas alerģiskas reakcijas.

Stereotipi

Cik pazīstama mums visiem ir situācija, kad mūsu mazo mīluļu bļodiņas mums bieži maisās pa kājām, vai ir iestumtas kādā neredzamā virtuves kaktā vai aizgalda stūrī. Visi šie minētie faktori man lika aizdomāties par to, kā radīt apstākļus, lai mūsu mīlulis ēšanas reizēs nejustos atstumts un vientuļš. Ar Anybelly mājdzīvnieku barošanas galdiņiem mēs gribam lauzt sabiedrībā izveidojušos stereotipus par barošanas statīvu lomu un nozīmi interjerā, veidojot šos produktus katru ar savu īpašo dizainu un krāsu.

Barošanas galdiņi no dabīga materiāla

Tā es nonācu pie idejas par mājdzīvnieku  barošanas galdiņiem no dabīgiem materiāliem ar īpašu dizainu un stilu.  Anybelly barošanas galdiņi ir pieejami trīs krāsās- dabisks ozols, pelēkais ozols un tumšais ozols, un tie būs piemēroti kaķiem un suņiem, kuru augums nepārsniedz 30 cm, kā arī tie ir apstrādāti ar OSMO vaska pārklājumu, kas pasargās tos no mitruma iedarbības.  Galdiņu dizains papildinās jebkuru interjeru – no klasiskā art deco stila līdz pat mūsdienīgi modernam un lietišķam stilam.

Īpašais Bļodiņu Piedāvājums

Bez  ierastajām metāla barošanas bļodiņām, Annybelly dod iespēju katram mūsu klientam personalizēt savu barošanas galdiņa izvēli, izvēloties galdiņam bļodiņas no speciālā keramisko bļodiņu piedāvājuma, kas ir pieejams sešās dažādās krāsās. Katra keramikas bļodiņa ir roku darbs, kas ir veidota no Latvijas dabas dzīlēs esošā māla materiāla un pārklāta ar glazūru, kas nesatur svinu un citas kaitīgas vielas. Apstrādes process garantē bļodiņām īpašu izturību un tās var mazgāt mājsaimniecībās izmantojamās trauku mašīnās. 

Anybelly kā dāvana

Ja līdz šim dažādos ģimenes svētkos, apciemojot savus draugus, radus paziņas, pat zinot, ka viņiem ir mājdzīvnieks, nav bijis ierasts dāvināt mājdzīvnieku barotavas, tad ar Anybelly produktu mēs vēlamies lauzt arī šo ieradumu un piedāvāt Anybelly suņu kaķu barotavu galdiņus arī kā lielisku dāvanu ne tikai Jūsu ģimenes draugu mīlulim, bet arī kā interjera priekšmetu, kas priecēs  tā saimniekus.