Garantija

ANYBELLY GARANTIJAS

Katram mūsu produktam mēs piedāvājam 2 gadu ražotāja garantiju. Ja lietošanas laikā produktam ir parādījušies jebkādi bojājumi, kas saistīti ar ražošanas kvalitāti vai materiāliem, mēs atsaucīgi risināsim šo situāciju. Garantija nav spēkā esoša, ja tiek konstatēti kādi mehāniski bojājumi, kas radušies lietošanas laikā. Garantija neattiecas uz  Anybelly barošanas galdiņiem  lakas vai vaska pārklājumam, jo mēs nevaram garantēt vaska vai lakas reakciju, ja lietotājs ir izmantojis dažādus ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus. Šī paša iemesla dēļ  garantija neattiecas uz bļodiņu iekšējās daļas glazūras pārklājumu.

GARANTIJAS PIETEIKUMS

Lai veiktu garantijas pieteikumu, uz mūsu e-pastu [email protected] Jums ir jānosūta sekojoša informācija un dokumenti:

  • Pasūtījuma apstiprinājuma dokuments;
  • Pasūtījuma apmaksas dokuments
  • Fotogrāfijas un bojājuma apraksts;
  • Pircēja kontaktinformācija.

 

Izskatot Jūsu iesniegto informāciju, Anybelly rīkojas sekojoši:

1)gadījumā, ja piegādes procesā ir bojāts (salauzts) galdiņš – mēs pārbaudīsim bojājumu un garantijas apstiprinājuma gadījumā, izsūtīsim Jums nomaiņai jaunu tādas pašas krāsas un veida galdiņu bez maksas, ietverot arī visas piegādes izmaksas.

2) gadījumā, ja piegādes procesā ir saplīsusi kāda no bļodiņām – – mēs pārbaudīsim bojājumu un garantijas apstiprinājuma gadījumā, izsūtīsim Jums nomaiņai jaunu tādas pašas krāsas un izmēra bļodiņu bez maksas, ietverot arī visas piegādes izmaksas.

Ja jums ir kādi jautājumi vai sūdzības, lūdzu sazinieties ar mūsu klientu atbalsta servisu pa e-pastu anybelly.lv[email protected], un Anybelly atrisinās radušos situāciju, cik drīz vien iespējams.